Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

regulamin sklepu internetowego

WARTO WIEDZIEĆ

WIEJSKA ZAGRODA

Czy poznaliście już przysmaki z Wiejskiej Zagrody? Obok tych mięsnych i smakowitych przekąsek Twój pies na pewno nie przejdzie obojętnie. Z pewnością też przypadnie mu do gustu intensywny zapach ryby, czy świeżego mięsa. Tuńczyk, Kurze Wątróbki czy też Mięso z Dzika będą strzałem w dziesiątkę podczas wspólnych treningów czy nauki komend. A Kurze Filety, Sardynki, Wieprzowe Kąski, czy też może Kurze Serca przekonają największego leniucha do wspólnej przygody? O tych kąskach Twój pies na pewno szybko nie zapomni. Natomiast największym smakoszom proponujemy wyborne Anchois!

 

ALPHA SPIRIT

ALPHA SPIRIT skierowana jest do właścicieli wszystkich psów, którzy pragną żywić swoich czworonogów w zbilansowany i naturalny sposób i chcą dać im pokarm najwyższej jakości. Dlatego nasza marka szczyci się jakością Human- Grade. Składniki w naszych pełnowartościowych karmach, dobierane są bardzo uważnie, wybieramy tylko lokalnych dostawców. Aż 85% naszej karmy stanowi świeże mięso, pozostałe 15% to wartościowe kiełki roślin strączkowych. W naszej karmie nie znajdą państwo sztucznych barwników i konserwantów, zbóż oraz zbędnych wypełniaczy. W celu zachowania świeżości używamy tymianku i rozmarynu, które od wieków znane są ze swoich właściwości konserwujących, a unikalny sposób pakowania naszych karm na tacki po 210g to wygoda karmienia oraz gwarancja dobrego smaku.

Karmy są odpowiednie dla wszystkich psów, ponieważ ich wyjątkowy sposób przygotowania metodą Tenderize sprawia, że białka zawarte w pokarmie są nadtrawione przez co stają się bardzo dobrze przyswajalne i hipoalergiczne. Alpha Spirit to także smaczne przekąski w 7 wariantach smakowych i 5 funkcyjnych. Doskonale sprawdzą się podczas treningów z twoim psem oraz zmotywują do nauki kolejnej komendy. A jeśli chciałbyś nagrodzić swojego czworonoga w sposób wyjątkowy, możesz podarować mu naturalną nogę wieprzową z szynki Serrano

 

ORIJEN

ODŻYWIA TAK JAK NATURA ZAMIERZYŁA

NASZE BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA FILOZOFIA JEST PROSTA: ODZWIERCIEDLAĆ JAKOŚĆ, ŚWIEŻOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ MIĘS, DO JEDZENIA KTÓREJ PSY I KOTY SĄ BIOLOGICZNIE PRZYSTOSOWANE.

Wilk szary (Canis Lupus) jest przodkiem i najbliższym krewnym wszystkich psów domowych (Canis Lupus Familiarius). W 97% łączy je DNA. Żbik afrykański (Felis Silvestris Lybica) jest najbliszym krewnym wszystkich kotów domowych (Felis Silvestris Catus).

Pomimo dziesiątek lat hodowli, anatomia wewnętrzna udomowionych psów i kotów jest taka jak ich dzikich kuzynów. Dlatego ich potrzeby żywieniowe są też takie same.

ANATOMICZNE PODSTAWY ŻYWIENIA MIĘSOŻERCÓW

TAK JAK ICH PRZODKOWIE, WSPÓŁCZESNE PSY I KOTY MAJĄ ANATOMIĘ PRZYSTOSOWANĄ DO DIETY BOGATEJ W MIĘSO – PODSTAWOWE FAKTY CZĘSTO POMIJANE PRZEZ MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT:

 • ZĘBY I SZCZĘKI

 • ŚLINA I ENZYMY

 • KRÓTKI UKŁAD POKARMOWY

 • AUTENTYCZNIE ŚWIEŻE. AUTENTYCZNIE REGIONALNE.

  TWORZYMY NASZE NAGRADZANE, BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE ZE ŚWIEŻYCH REGIONALNYCH SKŁADNIKÓW.

  Niezrównane świeże regionalne składniki ORIJEN, konkurują z Matką Naturą, dostarczając składników odżywczych w najbardziej świeżej, naturalnej i odżywczej formie.

  Nasza nagradzana kuchnia zlokalizowana jest w sercu urodzajnych obszarów Alberty, pełnych ferm i rancz, inspirujących do tworzenia jedzenia ze światowej klasy składników od farmerów, z którymi bezpośrednio współpracujemy.

  Świeże regionalne składniki ze zrównoważonego chowu i połowu dostarczane codziennie do naszej kuchni przez ludzi, których znamy i którym ufamy.

  Nasze świeże mięso jest zaklasyfikowane jako zdatne do spożycia przez ludzi i zazwyczaj trafia z farm do naszej kuchni w przeciągu 3 dni, z których powstaje jedzenie w przeciągu kolejnych 2 dni.

 

CANAGAN

KARMA BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA

To karma, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym. Dla mięsożerców to dużo mięsa i mało węglowodanów. Współczesne karmy dla psów niestety nie spełniają tych wymogów. Producenci stosują tanie składniki roślinne (zboża), posiadające minimalne wartości odżywcze. Karmy są przeładowane węglowodanami. Niestety dla mięsożerców karmy z węglowodanami i białkiem roślinnym to karmy najzwyczajniej niezdrowe.

Nasi dietetycy dokładnie przeanalizowali potrzeby pokarmowe psów i kotów, po to, aby stworzyć karmę, która będzie naśladować dietę psich i kocich praprzodków, oraz ich pobratymców żyjących współcześnie w środowisku naturalnym.

Canagan zapewnia zbilansowane proporcje białka, mięsa i tłuszczu w stosunku do węglowodanów oraz bardzo wysoką zawartość mięsa. Canagan to wspaniała karma pozostająca w bardzo bliskim związku z biologicznym zapotrzebowaniem kotów i psów na dietę.

Canagan, ze względu na skład i zawarte w niej wartości odżywcze, doskonale naśladuje pożywienie zdobywane przez wilki żyjące na wolności.

 

ACANA

NAGRADZANE BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE

NASZA MISJA JEST JASNA I PROSTA

Naszą filozofią jest tworzenie Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia dla psów i kotów ze ŚWIEŻYCH, regionalnych składników. Filozofia ta zakłada tworzenie nowej klasy karm, sformułowanych w sposób odpowiadający naturalnym, anatomicznym potrzebom żywieniowym psów i kotów, przystosowanych do diety opartej na mięsie.

Acana jest przygotowana z najlepszych i najświeższych kanadyjskich składników, w kuchni Champion w Kanadzie. Dzięki tej karmie Twój zwierzak będzie zdrowy, silny i szczęśliwy. Dowiedz się więcej na temat Biologicznie Odpowiedniego jedzenia oraz naszych świeżych, regionalnych składników.

Twój pupil na pewno będzie zadowolony, że to zrobiłeś!

Wilk szary jest przodkiem wszystkich psów domowych. Żbik jest przodkiem wszystkich kotów domowych. Mimo wielu lat hodowli psów i kotów w domu, ich naturalne instynkty pozostają wciąż takie same.

W rzeczywistości anatomia domowych psów i kotów pozostała taka sama, jak u ich dzikich kuzynów. Dlatego naturalne jest to, że ich potrzeby żywieniowe również pozostały takie same.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA FILOZOFIA JEST PROSTA: JEDZENIE DLA PSÓW I KOTÓW MUSI ZAWIERAĆ TAKIE SAME ILOŚCI, TAKĄ SAMĄ ŚWIEŻOŚĆ ORAZ ZRÓŻNICOWANIE MIĘSA, JAK W NATURZE.

Jedzenie Acana, bogate w mięso, odzwierciedla naturalną dietę psów i kotów, posiadając ograniczoną liczbę węglowodanów, duże zasoby wartościowego białka oraz wszystko, co Matka Natura dodałaby do jedzenia Twojego psa lub kota.

ŚWIEŻE I SUROWE, SPOSÓB ACANY

W branży znanej z restrykcyjnych wytycznych dotyczących opisu składników, wierzymy, że najważniejsza jest szczerość w stosunku do Miłośników psów i kotów i prawdziwe opisywanie naszych składników. Kiedy mówimy świeże, mamy to na myśli. Czyli:

ŚWIEŻE: wszystkie nasze świeże składniki spełniają standardy wyznaczone przez AAFCO. Nasze składniki nigdy nie są mrożone.

SUROWE:  AAFCO podaje wiele definicji słowa surowe; my używamy tylko jednej – NASZE SUROWE SKŁADNIKI SĄ DOKŁADNIE TAKIE JAK ŚWIEŻE. JEDYNE RÓŻNICA POLEGA NA TYM, ŻE SĄ ZAMROŻONE.

DEVOTED

Karmy super premium z Wielkiej Brytanii Karm swoje zwierzę w naturalny sposób. Jedynie naturalne, bezzbożowe składniki;Pomagamy psom i kotom cieszyć się szczęśliwszym, zdrowszym życiem.

 W Devoted produkujemy wysokiej jakości, bezzbożowe karmy dla zwierząt domowych. Nasze karmy dla psów, karmy dla szczeniąt i karmy dla kotów są przygotowywane wyłącznie z najlepszych składników i świeżego mięsa.

Devoted czyli oddanie swoim zwierzętom, to oddanie oznacza, że używamy tylko najlepszych składników, które można znaleźć w suchej karmie, w tym 60% zawartości mięsa. Właściciele zwierząt w 16 krajach na całym świecie widzą w swoich kotach i psach pozytywne efekty wprowadzenia karm Devoted.

 Dlaczego  Devoted:

 Z pasją pomagamy kotom i psom cieszyć się szczęśliwym, zdrowym życiem dzięki lepszym dietom. Nasza karma dla zwierząt pozbawiona zbóż została naukowo zaprojektowana, aby zmaksymalizować zdrowie Twojego zwierzaka poprzez dostarczanie odpowiedniego poziomu niezbędnych mięs, białek, olejów i składników odżywczych. Wszystkie nasze karmy są biologicznie odpowiednie i zdrowe dla wszystkich rozmiarów i ras psów, kotów , a nawet rozwijających się szczeniąt. Używamy tylko najwyższej jakości naturalnych składników, a nasza zawartość mięsa to aż 60% suchej karmie! Dlaczego nie porównać karm Devoted z waszym aktualnym suchym jedzeniem?

 Zdrowe, smaczne i pełne korzyści odżywczych.

 Nasze produkty są smaczne i hipoalergiczne, odpowiednie nawet dla psów i kotów o wrażliwym układem trawiennym. Są bardzo strawne ze względu na świeżo przygotowane mięso.

 Karmy dopasowane specjalnie do każdego zwierzęcia działają w harmonii z naturalnymi potrzebami żywieniowymi i energetycznymi Twojego zwierzaka. Wszystkie nasze receptury karmy dla psów zawierają 60 procent zawartości mięsa i 40 procent warzyw, owoców i roślin bogatych w przeciwutleniacze, z dodatkami dla zdrowych stawów i trawienia. Nasza karma dla szczeniąt zawiera 70 procent odżywczych składników mięsnych, dzięki czemu jest lekkostrawna dla młodych psów, a nasza karma dla kotów zawiera ogromną zawartość mięsa wynoszącą 90 procent.

 
EDEN
 
PIERWSZA BRYTYJSKA KARMA, KTÓRA OSIĄGNĘŁA NAJWYŻSZĄ Z MOŻLIWYCH OCENĘ JAKOŚCI www.allaboutdogfood.co.uk
 
Karmy Eden to wynik pracy dietetyków i weterynarzy, którzy są zwolennikami  “Diety Ancestralnej”, czyli opartej na naturalnej, holistycznej, pierwotnej diecie przodków. Stworzyli oni najwyższej jakości suche, kompletne pożywienie odzwierciedlające biologicznie zbilansowaną "Dietę Ancestralną".
 
Koty są drapieżnikami i chociaż selektywna hodowla spowodowała, że nie wyglądają jak ich przodkowie, to jednak łączy je 99% mitochondrialnego DNA. Innymi słowy, z perspektywy żywieniowej, dzisiejsze zwierzęta domowe i ich pierwotni przodkowie wymagają podobnego żywienia.
 
W wyniku badań  Eden jest pierwszą brytyjską firmą zajmującą się produkcją karmy dla zwierząt domowych, osiągającą najwyższą z możliwych ocen - 5 gwiazdek - na niezależnej stronie www.allaboutdogfood.co.uk, gdzie możesz sprawdzić jakie walory żywieniowe niosą ze sobą składniki zawarte w karmach, jak oceniać wartość karmy, oraz jak dobre są poszczególne marki karm.
 
Karmy Eden są  produkowane w Wielkiej Brytanii z brytyjskich składników najwyższej jakości: świeżych mięs, minerałów organicznych i witamin, owoców, warzyw i roślin. 
 
Eden nie stosuje żadnych zbóż ani ryżu, czyli składników, które nie są naturalną częścią “Ancestralnej Diety” psa i kota.
 
 
WILDBORN
 
Składniki są delikatnie gotowana na parze, aby zachować ich wszystkie walory żywieniowe i balans ostatecznego produktu, jak najbardziej zbliżonego do “Diety Ancestralnej”.
 
Psy są naturalnie Carnivore, tj. Mięsożercami. Wszystkie produkty WILDBORN są produkowane z zawartością mięsa 50% - 70%. WILDBORN oferuje Twojemu psu karmę dla psów najwyższej jakości  . Produkujemy wszystkie nasze produkty Wildborn wyłącznie w Niemczech.

Wildborn to naturalna i zdrowa karma dla psów bezziarnista o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Udoskonalamy każdy z naszych przepisów dotyczących karmy dla psów za pomocą lokalnych owoców, warzyw i naszej mieszanki ziół leczniczych, w tym naszej specjalnej centaury. Wildborn zbliża się do naturalnego jedzenia psów lub wilków. Wszystkie witaminy, minerały i pierwiastki śladowe pochodzą z naszych naturalnych składników. Nasze mięso nie pochodzi z hodowli przemysłowej, ale z kontrolowanego chowu wolnowybiegowego naszych partnerów przez wiele lat.

 • Niezwykle wysoka zawartość mięsa (świeże i mielone w połączeniu)
 • bezziarnista karma dla psów
 • Wyprodukowano w Niemczech
 • Tylko jedzenie z ziołami i centaury
 • Mięso o jakości spożywczej z kontrolowanych źródeł
 • skład hipoalergiczny
 • naturalnie dostosowane połączenie warzyw, owoców i ziół
 • zrównoważona zawartość kwasów tłuszczowych omega 6 i omega 3
 • Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały
 • polecany dla alergików
 • wyjątkowy w smaku
 • lekkostrawny
 • bez cukru, soi, wybielacza, witaminy K3, koloru zapachu lub wzmacniaczy smaku i sztucznych konserwantów
 • Gwarancja smaku ze 100% gwarancją zwrotu pieniędzy 

Produkujemy karmę dla zwierząt WILDBORN w 100% zbliżoną do natury, przy udziale świeżych, regionalnych warzyw, owoców i ziół leczniczych, ponieważ nasze zwierzęta konsumowałyby ją na wolności. WILDBORN z ziołami i centaurią   polecany jest w Niemczech przez coraz więcej hodowców .

 
Wolfsblut

KARMA WOLFSBLUT to zupełnie nowa jakość wśród karm suchych dla psów. 

Głównym składnikiem karm Wolfsblut są mięso i ryby, których zawartość w suchej masie karmy przekracza 50%. Producent, przywiązując ogromną wagę do jakości tych produktów, w swoich karmach stosuje wyłącznie dziczyznę z Australii i jagnięcinę z Nowej Zelandii. Zwierzęta rosną w czystym środowisku i hodowane są zgodnie z zasadami ekologii. 
Przy tworzeniu karm Wolfsblut wzorcem żywienia był wilk i jego naturalna dieta. Pożywienie tego drapieżnika obfituje również w takie składniki jak owoce leśne, świeże zioła i trawy - stąd unikalna na rynku obecność w karmie takich dodatków jak głóg, pokrzywa, trawa jęczmienna, mniszek lekarski, żeń-szeń. Te wartościowe naturalne zioła znane i stosowane są z powodzeniem od wieków w wielu kulturach, również naszej – europejskiej. Karmy Wolfsblut to idealna, zdrowa dieta dla mięsożerców, jakimi z pewnością są nasze psy.

Główne zalety karm Wolfsblut:

 • ponad 50% mięsa w SUCHEJ MASIE (tyle ile jest w gotowej karmie, a nie ile użyto świeżego mięsa do produkcji)
 • 0% zbóż, kukurydzy czy soi
 • 0% tłuszczów typu trans
 • hypoalergiczny skład
 • brak chemicznych konserwantów, barwników, wybielaczy i środków poprawiających smak
 • odpowiednia zawartość prebiotyków MOS i FOS
 • wyważona zawartość kwasów Omega 6 i Omega 3
 • odpowiednia ilość tauryny
 • "Anti-Aging Formula" - żeń-szeń, spirulina, głóg, trawa jęczmienna
 • 1 kg świeżych owoców leśnych na 15 kg karmy
 • nie zawierają witaminy K3
 • tłuszcz jagnięcy, jako główne źródło tłuszczu

 

Formuła „Anti-Aging” w karmach Wolfsblut

W karmach tych zastosowano wyciągi z ziół i owoców, które od wieków znane są ze swoich leczniczych i wzmacniających właściwości, a w szczególności z przeciwdziałania zmianom spowodowanym wiekiem i chorobami. Do tych substancji należą: pokrzywa, głóg, kozieradka, żeń-szeń, spirulina, cynk, L-karnityna, witamina E, selen. Każdy z wymienionych elementów ma bardzo duży wpływ na zdrowie zwierząt i ludzi, a dzięki połączeniu ich działania, efekty są jeszcze lepsze.
Stosowanie roślinnych ekstraktów nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jednak efekty ich działania można zauważyć dopiero po określonym czasie stosowania. Długotrwałe stosowanie karm Wolfsblut przynosi korzyści mające swój wyraz zarówno w lepszym stanie zdrowia, jak i pozytywnym wpływie na układ odpornościowy psów.

 Formuła “Anti-Aging”: 

 • poprawia samopoczucie, zdrowie i witalność aż do późnego wieku
 • pomaga w szybszym powrocie do zdrowia po przebytych chorobach
 • wzmacnia serce i układ krążenia
 • wzmacnia system odpornościowy i funkcje narządów
 
Nowe formuły karm dla szczeniąt Wolfsblut są specjalnym, pełnowartościowym pokarmem przygotowanym z myślą o szczeniętach, które po okresie karmienia mlekiem matki muszą zostać przestawione na pokarm stały. Szczenięta (jeżeli tylko nie śpią) są bardzo aktywne. W porównaniu z dorosłymi psami ich zapotrzebowanie na kalorie jest ok. dwukrotnie większe (w zależności od masy i rasy psa). Jednocześnie ich żołądki są jeszcze ciągle stosunkowo małe i wrażliwe. Aby uniknąć nadmiernego rozciągnięcia żołądka w okresie szczenięcym, co może w późniejszym czasie prowadzić do otyłości psa, należy je karmić małymi porcjami pożywienia, ale kilka razy w ciągu dnia.
Karmy dla szczeniąt Wolfsblut zostały specjalnie stworzone na potrzeby maluchów, które znajdują się w fazie przestawiania z mleka matki na stały pokarm. Skład karm zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze i minerały. Karmy te są idealnym źródłem energii, lekkostrawne i smaczne, dlatego też są odpowiednie, jako podstawowe pożywienie szczeniąt przez długi okres szczenięctwa.
 
 NATURE
 
Karma Narture jest:
 
 • hypoalergiczna - alergeny mogą spowodować choroby skóry, dolegliwości żołądkowe i nadwrażliwość na niektóre pokarmy. Hypoalergiczna dieta poprawia trawienie i zapobiega powstawaniu innych typów dolegliwości.
 • bez zbożowa - w karmach Nature są używane tylko owoce i warzywa, które zapewniają lekkostrawne węglowodany posiadające odpowiedni współczynnik glikemiczny, a także są najlepszym naturalnym źródłem witamin i minerałów.
 • naturalna - bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków. Powrót do źródła zdrowej diety, do tego, co jest naturalne.
 • holistyczna – nie zawiera syntetycznych dodatków, które są powszechnie stosowane jako składniki paszy dla zwierząt.
 • idealnie zbilansowana
 
FORTHGLADE
  
Fabryka znajduje się w Devon, gdzie zespół miłośników psów tworzy i produkuje wszystkie produkty.
 
Forthglade ma 45-letnie doświadczenie w żywieniu zwierząt. Tworzą receptury proste i naturalnie bogate w składniki odżywcze.
 
JAKOŚĆ SKŁADNIKÓW -  specjalnie wyselekcjonowane składniki stanowią o najwyższej jakości wszystkich receptur.
 
WITAMINY I MINERAŁY -  dodatek tych składników do karm pełnoporcjowych daje pewność, że zapewniamy organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
 
WYJĄTKOWE PRZYGOTOWANIE RECEPTUR - wszystkie produkty podlegają jak najdelikatniejsze obróbce - gotowaniu na parze i tłoczeniu na zimno - co zapewnia maksymalne zachowanie wszelkich składników odżywczych oraz smaku.
 
OPAKOWANIA - zostały specjalnie zaprojektowane w sposób, który daje pewność, że jedzenie Twojego psa zachowa wszystkie swoje wartości zanim trafi do miski. Zawsze poszukujemy nowych metod ulepszania opakowań, a także angażujemy się w ochronę środowiska, więc zmieniliśmy opakowania naszych karm, aby mogły być produkowane z komponentów z recyklingu.
 
 
SKŁADNIKI NASZYCH KARM
 
 • Używamy wyłącznie w 100% naturalnych składników, które w karmach pełnoporcjowych są wzbogacone o niezbędne witaminy.
 • Bez zbędnych składników, wypełniaczy, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
 • Wszystkie nasze formuły są odpowiednie dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym.
 • Receptury naszych karm są proste, odżywcze i nie zawierają żadnych ukrytych składników.

 

POWER OF NATURE

POWER OF NATURE to w 100% naturalna, hypoalergiczna, wysoko-mięsna karma dla kotów klasy Super Premium. Zawiera optymalną kompozycję niezbędnych naturalnych składników odżywczych, wspierających naturalne mechanizmy obronne  organizmu, zapewniając kociętom i dorosłym kotom zdrowie, piękny wygląd, doskonałą kondycję oraz witalność na długie lata.

HYPOALERGICZNA - Nie zawiera wypełniaczy, produktów ubocznych, glutenu, ziaren zbóż, sztucznych dodatków smakowych i zapachowych, sztucznych konserwantów oraz innych alergizujących i szkodliwych składników obciążających układ trawienny zwierzęcia

Rekordowo niska zawartość węglowodanów oraz rekordowo wysoka zawartość mięsa. Źródłem ponad 90% wysokoprzyswajalnego białka jest najwyższej jakości mięso z kurczaka, jagnięciny, indyka, królika lub łososia morskiego, wątroba oraz jaja – wszystkie składniki o najwyższej klasie spożywczej.

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA - Karma dla kotów Power of Nature została stworzona, by zaspokoić naturalne potrzeby kota mając  na uwadze jego 100% mięsożerną naturę.

WŁAŚCIWIE ZBILANSOWANA - pełnowartościowa i doskonale zbilansowana zapewniają wszystkie składniki odżywcze dla kociąt i kotów w każdym wieku i każdej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej kombinacji kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 (z tłuszczu drobiowego oraz oleju z łososia) dba o zdrowy stan skóry i sierści oraz o codzienną witalność. Dodatek lucerny, ziaren lnu, żurawiny, wodorostów zapewnia silne działanie prozdrowotne.

WYJĄTKOWA RECEPTURA  – zawiera kompleks CATactive: składniki bioaktywne, takie jak witaminy, minerały pod postacią chelatów oraz wspomagające trawienie prebiotyki, w celu zapewnienia kompletnej zdrowej diety dla kotów wszystkich ras.

 

ISEGRIM

Isegrim – karma super premium dla psów.
Pies pochodzi od wilka i ewoluował jako myśliwy – jego szczęka, zęby oraz układ pokarmowy
udowadniają, że nadal jest mięsożercą. Z tych powodów karmy Isegrim zapewniają idealne odżywienie
dla Twojego psa – posiłek na bazie mięsa, bogaty w białko i tłuszcz zwierzęcy.
- tylko naturalne składniki wysokiej jakości
- wysoka zawartość świeżego mięsa

Isegrim cechuje się zastosowaniem świeżego mięsa : 92% mięsa i bulionu, 8% owoców, warzyw i
dzikich ziół, 0% zboża
- Bez sztucznych barwników i aromatów
- bez zbóż
-bez kości
- bez cukru
- bez soi
- bez konserwantów
- bez mięsa mechanicznie oddzielonego

 

GUSSTO

Znakomita i wyjątkowo dopasowana do potrzeb żywieniowych naszych pupili, pełnowartościowa, kompletna i bardzo dobrze zbilansowana karma klasy superpremium.

Bezzbożowa karma Gussto powstała w oparciu o długoletnie doświadczenie w żywieniu kotów, oraz konsultacje z hodowcami i lekarzami weterynarii. Jest to przygotowana z dbałością i pasją lekkostrawna i bardzo dobrze przyswajalna karma dla kotów, która produkowana jest w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Niemczech. Innowacyjny proces produkcji z użyciem pary wpływa na zachowanie i bogactwo składników odżywczych, witamin i minerałów, oraz na wyborny naturalny smak Gussto.

Karma Gussto wytwarzana jest w 100 % z najwyższej jakości, przechodzącego wieloetapowy proces selekcji świeżego mięsa w wysokim standardzie odpowiadającym wymaganiom żywności dla ludzi, pochodzącego z zrównoważonych hodowli Unii Europejskiej.

Organizm kotów wymaga szczególnej troski, dlatego karma Gussto jest dopasowana do ich metabolizmu i idealnie zbilansowana, szczególnie pod kątem proporcji wapnia i fosforu zapewniając ich zrównoważony stosunek. Dodatkowo koty są bardzo czułe na niedobór tauryny, zwiększona wrażliwość na niedobór tego aminokwasu wynika z jej ograniczonej syntezy i dużego zapotrzebowania – dlatego karma Gussto jest bardzo bogata w taurynę, a jej wysoka zawartość dostosowana jest do fizjologii i wymogów organizmu kota.

Nasze koty jako pełnoprawni członkowie naszych rodzin w pełni zasługują na najlepsze i zdrowe pożywienie. Dlatego karma Gussto skierowana jest do świadomego klienta, który czyta etykiety, analizuje składy i dokonuje przemyślanego zakupu gwarantującego doskonałą kondycję i długie szczęśliwe życie swojego pupila.

 

GRANATAPET

GRANATAPET to pełnowartościowe karmy zarówno dla kotów jak i psów. Pokarm przygotowywany jest staranie w niskiej temperaturze ze świeżego mięsa i naturalnych składników. Bez dodatku zbóż, sztucznych barwników i substancji aromatycznych. Olej z łososia zawarty w karmach chroni skórę czworonoga i sprawia, że jego sierść staje się jedwabista i błyszcząca, natomiast pestki granatu mają na celu zapewnienie ochrony komórek i wzmocnienia systemu odpornościowego.

We wszystkich przepisach GranataPet bazujemy na mieszance Wellness Active System, która bazuje na naturalnych substancjach bioaktywnych. Składniki są starannie dobrane i uzupełniają się w przewodzie pokarmowym oraz na poziomie komórkowym. Wysoka zawartość mięsa w połączeniu z pestkami granatu, olej łososia (dla esencjonalnych kwasów tłuszczowych) oraz świadoma rezygnacja ze zboża wpływają pozytywnie na system immunologiczny i ochronę komórkową, nie obciążając nerek. Współdziałanie specjalnych węglowodanów (fruktooligosacharydy, betaglukany) oraz wysłodków buraczanych wspiera probiotyczny wpływ na florę jelitową i tym sposobem istotnie przyczynia się do utrzymania zdrowia przewodu pokarmowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl